300px-Baum_mond_2007[1].JPG

Békés, boldog, kütyükben és bejgliben gazdag karácsonyt kíván a Bitblog szerkesztősége minden kedves olvasójának és hallgatójának!

Ide hirdetést tehetnénk, de nem teszünk, mert jófejek vagyunk.

Daninál fúrnak, Martinánál kétszer csenget a postás helyett a szomszéd és közben folyamatosan csörög a telefon. Mi pedig rendületlenül vesszük fel az adást.

Az epizódban elhangzó linkek:

  • Apple blokkolja a SkyDrive-ot. Geek.com
  • Google és Apple együtt a Kodak szabadalmakért. Gizmodo
  • Vizeletből agysejteket. Gizmodo
  • Terminátor élőben,avagy élnétek-e úgy,mint a lenti videón megálmodták? Gizmodo
  • Melyik tricorder tetszik a legjobban? Pazar Cuccok

A podcast meghallgató mp3-ban, feliratkozhattok rá RSS Feeden keresztül és persze az iTunes-on is.

« Előző adás

Intrónk a Baud of Passion.

De erős! Na jó, a C a maga 600 megaherzével nem a legbivalyabb telefon, mégis elég kellemes meglepetést tud okozni. Az alapból nem túl kedvezően árazott készülék a karácsony feltartóztathatatlan közeledtével viszont szimpatikusabb összegért vihető a T-Mobile webshopjából. Domino csomagban ez 35.991 forintot jelent, míg 2 év hűséggel, tarifamegtartással(!) 20.000 forint alatt vihető.

A többi szolgáltatót csak azért nem említem, mert a Telenornál nem kapható, a Vodafone feltöltőkártyás ára nem megy le eddig, de ott is elérhető a telefon előfizetéses csomagban. Hogy miért csak a feltöltőkártyás megoldással foglalkozom? Mert valószínű, hogy aki amúgy is hűséget fogad egy szolgáltatónak, az nem egy ilyen kategóriájú telefont fog venni, amikor megannyi akció várja.

Külcsín

DCtop.jpg

Kinézetét véve nem kell szégyenkeznie a telefonnak, a HTC-től megszokott formatervet kapta meg, emellett kézbe véve az anyaghasználatnak köszönhetően a minőségérzetet is. Elölről nézve, kikapcsolt képernyővel nehéz megmondani, hogy egy olcsóbb eszközről van szó. Az előlapi fém keret a fúrt hangszórónyílással és a képernyő üvege melletti fényezett kerettel elég kellemes látszatot, fogást és súlyt ad a telefonnak, amit csak a hátlap tud elrontani.

A hátlap maga puha fogású műanyag, rajta a HTC felirat a saját mélyedésében, lyuk a kamerának, lyuggatot felület a hangszórónak és alul a Beats felirat. Felül jack dugó, mellette jobbra a bekapcsoló gomb. Jobb oldalán a hangerőszabályzó gombok, bal oldalt alul pedig a pucér USB csatlakozó. Oh, és ki ne felejtsem: a hátlapon egy nyakbatyütyü befogadására szánt nyílás. Ha az elejét nyomorgatod, nem morog, idővel a hátlap már hangoskodni kezd. Figyelem! A piros variáns hátlapja szeret a farmertől elkékülni, de csak a széleken.

A kis szappandoboz – igen, pár nézelődő azt mondta, hasonlít rá – kellemes fogású, rá lehet markolni, emellett a kisebb kezűeknek ideális. A dobverő ujjak már nem ujjonganak annyira a kis képernyőnek.

DCbottom.jpg

Belbecs

Mint ahogy az sejthető, nem a legújabb űrtechnológia lakozik a dobozban. Említettem, hogy a képernyőt kikapcsolva tartva nem olyan egyszerű megmondani, melyik kategóriába tartozik. Viszont bekapcsolva már elárulja magát. No, azért nem kell szégyenkezni, nem kell mindenkinek öt colos fullHD kijelző, ennek a telefonnak ez a szépsége. A 3,5 colos cucc 320x480-as felbontással rendelkezik, ami a mindennapi használatot nem befolyásolja, ha az ember szeme nem tűéles és magától méterekre tartja, simán retinának mondható! (Tessék emészteni ezt a mondatot!) A betekintési szöggel nincs probléma és talán még azt is merem mondani, hogy a fényerővel sem. Többet nem várok el egy ilyen készüléktől.

Amúgy az előbb badarságokat mondtam. Az 1230 mAh akksival ellátott jószág a kis képernyőnek, kis felbontásnak, gyengécske processzorának köszönhetően egész jól bírja a kiképzést, egy-másfél napot szépen kibír, de a két-három napos üzemidő sem lehetetlen, ha a gazdája nem nyúzza folyamatosan.

A Beats Audio nem jelent rosszat, egy minőségi (figyelem, minőségi!) fülessel elég kellemes hangzás érhető el. Természetesen a telefonhoz nem egy überszuper fülhallgató jár, de ha az ember fia-lánya már amúgy is rendelkezik egy jó céleszközzel, nem lesz baj. Második, zajcsökkentő mikrofon sajnos nincs, ez van.

Az 5 megapixeles kamerától nem kell csodát várni, nem autofókuszos, nincs villanó, de még olyan sem, ami nem villan, csak pislákol. Ezt kár volt belőle kihagyni. Amúgy még szép képeket is lehet vele lőni, ha nincs túl közel vagy távol a kép tárgya.

A közelségérzékelő mellett viszont van végre fényérzékelő is, szóval nem kell folyamatosan kézzel állítgatni a fényerőt. Előlapi kameráról még ne nagyon álmodozzunk egy ilyen kategóriájú telefonnál. A kijelző és a kameravédő természetesen nem a legkeményebb anyagból készült, szóval tud karcolódni, erre vigyázni kell.

Púder

Megkönnyebbülés, hogy így, 2012 végefelé nem egy újabb Gingerbread-et futtató telefonra kell rácsodálkozni. Az oprendszer elég kellemesen muzsikál a telefonon, de ha nem akarod, hogy körberöhögjenek a gonosz többiek a nagy, csillogó fekete telefonjukkal, akkor ne menj oda menőzni ezzel a telefonnal! Remélhetőleg látunk még rá egy-két frissítést, és nem marad ICS-en a telefon.

Több hónapon keresztül a Desire C volt az, amiben a saját SIM-em volt, és nagyon jól elvoltunk egymással. Nem mondom, hogy nem volt mellette még x telefon a zsebemben, de ott volt velem és használtam. Egy idő után már kezd lelassulni, könnyen tele tudja zsongani az ember a kis memóriáját (ami egyébként 4 gigás), szóval csak óvatosan az eszetlen telepítgetésekkel!

A "Sense 4" egészen szerethető. Nagyon hosszú ideig kirázott tőle a hideg, de a HTC One család megszerettette velem, és most már egész jól kézre áll. Hogy mi tartozik a Sense-be? Az "asztal", a témázás és személyre szabás mellett pl. a zenelejátszó, ami egész jól elvan magában, de nekem kicsit furcsa volt az elrendezése és a szoftveres funkció felhozatal egy kicsit szegényes volt.

Azt már lehet rólam tudni, hogy a billentyűzetekre érzékeny vagyok. A Sense 4 beviteli megoldásától nem mászom a falra, s bár lehetne jobb is, azt mondom rá, hogy nyugodtan maradhat. A szótára egészen bő, nem kell folyton tanítgatni. Hiányzik ugyan a szavak összehúzogatása, mint funkció, de nem lehet ennyi mindent akarni egy ilyen kis telefontól.

Külön köszönöm, hogy a HTC megoldotta ICS alatt is, hogy a telefon tárhelyét fel lehessen csatlakoztatni "pendrájv módban", azaz ne csak egy médialejátszóként lehessen használni, hanem mindenféle fájlt lehessen másolgatni ide-oda.

Összegezve

A HTC Desire C ennyi idő alatt egészen a szívemhez nőtt. Bár az 50 ezer forint körüli árat sokallom érte, ha jóval olcsóbban be lehet szerezni, akkor ajánlom. Ellenfele lehet még az LG L5 illetve ha egy kicsit nagyobbra vágysz, akkor a családban a Desire X-et keresd!

További fényképeket, képernyőképeket a facebook galériánkban találsz.

Első, élőben felvett adásunk után a biztos stúdióból jelentkezünk ismét. Ettől még lesz élő adásunk a karácsonyi őrület után.

Bár Martina szeretett volna a Holdraszállásról beszélgetni (a megjegyzés résznél szeretett várja a meg nem cáfolt összeesküvéselméleteket), ehelyett inkább az aktuális hírekből csemegéztünk.

Az epizódban elhangzó linkek:

A podcast meghallgató mp3-ban, feliratkozhattok rá RSS Feeden keresztül és persze az iTunes-on is.

« Előző adás

Intrónk a Baud of Passion.

Már többször beszéltünk/írtunk róla itt is, és végre igaznak látszik. Már csak órák kérdése és a jelenlegi bughalmaz Facebook appot az iOS után végre Androidon is lecserélik egy gyorsabb, tisztább, szárazabb érzést biztosító natív alkalmazásra. (FRISSÍTÉS: megjött.)

Eddig alapjában véve nem mást tapogattunk, mint a Facebook egy mobilra szánt webes verzióját. Egyes funkciókat leszámítva ugyanezt lehet elérni a touch.facebook.com cím meglátogatásával is. Talán nem kell részletezni, milyen lomha, használhatatlan tudott lenni ez a megoldás. Az Apple kütyüit használók körében sem volt ez másként, a TechCrounch írása szerint a még pár hónapja a másfél csillaggal díjazott alkalmazás a váltás után pár héttel négy csillagot érdemelt ki.

Kinézetében nem fog sokat változni, de a Facebook blogja szerint akár kétszer olyan gyorsan is betölthetnek majd a képek, albumok, illetve az indítás is érezhetően gyorsabb lesz. A letöltésig még várni kell egy kicsit, de remélhetőleg hamar átmegy a rostán és a Play Store értesít mindenkit a friss alkalmazásról.

Android app on Google Play

Ha már sikerült letölteni, mondd, te mit tapasztaltál? Szebb, gyorsabb, okosabb lett?

qm.gif35vxhi.jpg

Amióta a világ a világ, az emberiség használt szexuális stimulánsokat, legalábbis jó pár, az őskorból származó lelet ezt bizonyítja. Ha pedig ennyire a szex körül forog az életünk, nem kell meglepődni, ha van egy cég, ami lépést tart a korral és letölthető nyomtatási tervekkel "segíti" elő szexuális életünket.

A házi 3D nyomtató ma még nem túl elterjedt termék, de lassan versenyképes lesz egy játékkonzol árával. Ahogy a lenti képeken is látszik ezek minősége ugyan még hagy kívánni valót maguk után, az így készült játékszerek nem feltétlenül testbarát külsővel rendelkeznek.

Mindenesetre ha ilyen ketyerét beszereztünk, akkor otthon, az internet adta anonimitás árnyékában készíthetjük el játékszereinket (ámbár a vibrálásért felelős részt még így is külön kell megvenni - és ha már azt a neten keresztül rendeli meg valaki, úgy akár az egész terméket megrendelheti bőr és szervezetbarát kivitelben).

Excibicionisták 3D nyomtató workshopra is elvihetik a terveket, de ők azok, akiknek a szexshop meglátogatása sem okoz különösebb problémát.

Ha valaki mégis kipróbálná, akkor jó, ha tudja, hogy vizes alapú síkosítót ne alkalmazzon, mert azzal oldja a műanyagot.


Rock-and-roll-sex-toy.jpg organic_communicator.jpg

"Because we can."

nexus4.pngA fél világ Nexus 4-re vár, én pedig épp csak lecsúsztam róla. Az első rendelésről, és a második hajráról is, de azért mégis sikerült elküldeni a megrendelést. Visszaigazolással a zsebemben kollégám 16G-s Nexus 4-ét tapogattam.

Elsőre nagy, de a Note (első generációs) után nem vészes. Súlyra, méretre ennél nagyobb nőies kacsóimnak nem kell, hosszú távon ezt is inkább az asztalon pötyögtetem, mint fél kézzel a villamoson kapaszkodva. Úgy általában nem fél kezes darab, bár igazából még az Xperia 10-em sem az, ha kényelmesen, nem félig kitörni vágyó hüvelykujjal akarom bökdösni.

Ennél fontosabb az a feeling, amiről az iPhone tulajdonosok már évek óta beszámolnak, amikor a gép teljesítménye és a szoftver elvárásai egymással egyensúlyban van. Bárhonnan nézem, gördülékeny a használat, a felület reakcióideje pedig szinte elhanyagolható. Nem azon filózik, hogy komolyan gondoltam-e azt a tapintást az ikonon, hanem elindul, úgy, ahogy annak lennie kell.

Persze nyilván a hiba a korábbi készülékekben van, ahol a hardware követelményt nem fogalmazta meg annyira durván a Google, viszont most, hogy referencia készülékkel és referencia gyártóval mutatja be a szoftvert, hirtelen rá kell jönnöm arra, hogy ez a rendszer sem előírásszerűen akad és lassú, hanem csak én vettem gyenge vasat. Nem kicsit érzem úgy magam, mint az egyszeri csóró gyerek, aki a mama céges PC-jére próbálta rá a Windows 7-et, aztán most megnézte a Microsoft bemutató termében is valami finom márkás cuccon, amivel a fejlesztők is dolgoztak.

Azért remélem, a jövőben már csak ilyen Android élményekkel találkozhatunk, hogy a legelvetemültebb Apple rajongó is csettinthessen a nyelvével. Ez kérem verseny, innentől tényleg nüansznyi különbségek vannak - lesznek.

Az egyik legfontosabb különbség persze az ár. Előfizetés nélkül 349€ a 16Gb-os darab - ez testvérek között is korrekt ár (emlékeztetőül, az iPhone 5 16G-vel 679€, viszont ez a legkisebb modell, míg Nexus 4-ből a 16G a legnagyobb).

Főbb technikai jellemzők:

  • 4.7" képernyő, 1280x768-as felbontás, 320 ppi
  • Corning(R) Gorilla(R) Glass 2
  • Qualcomm Snapdragon(TM) S4 Pro processzor
  • 133.9 x 68.7 x 9.1 mm
  • 139g
  • 8 MP a hátsó kamera
  • 1.3 MP az első kamera
  • LTE-t nem tud, de az összes lényeges frequencián kommunikál (viheted az USA-ba is)
  • 16 GB belső tárhley
  • 2 GB RAM Micro USB, SlimPort HDMI, 3.5mm headphone jack Wireless charging
  • WiFi 802.11 b/g/n
  • NFC (Android Beam)
  • Bluetooth 2,100 mAh Lithium polymer aksi

Alig néhány órája jelentette be a Twitter, hogy az új mobil kliensekben a fotó feltöltést az alap funkció mellett (úgy mint fotózás) kiegészítik filterekkel is. Első körben azt a 8 filtert (Vignette, Black & white, Warm, Cool, Vintage, Cinematic, Happy, Gritty) kapjuk meg, amit az Aviary felvásárlással a tulajdonukba került, ugyaninnen pár szerkesztői funkciót is átvettek: már nem csak zoomolással lehet képkivágást készíteni, sőt, akár át is méretezhetjük a képeket.

Twitter-Android-iOS-Update-Filters[1].jpg

Bár a funkciók első körben nem tűnnek nagy durranásnak, a tendenciát mindenképpen mutatja, hogy az Instagram legvonzóbbnak tartott feature-jeivel kezdenek. Ha ehhez még hozzávesszük, hogy az Instagram képeket már nem mutatják meg natívan, akkor jól látható, hogy a felhasználókért már a nyilt színen harcolnak.

Közben az Instagram sem tétlenkedett és pár hasznos új tulajdonságra tett szert. Az egyik a már hetekkel ezelőtt elérhetővé vált webes felület volt, amit külső cégek már elég jól lefedtek, de azért mégis a saját az igazi. A klienst is tuningolták, pár apróbb módosítás mellett lényegesebb az új kamera funkció (Androidon ezt külön be kell kapcsolni, különben a droid kamera app-ját indítja el), amiben most már gridek is segítik a tökéletes képkivágás megtalálását.

Az új felülethez új filter is dukál, ez a Willow, és a tilt-shift ("vasútmodell") effektet is továbbfejlesztették. Könnyebbé és ezáltal jobbá vált a Foursquare elérés is.


Személyes véleményem szerint még mindig az Instagram a nyerő, ezen nem változtat az se, hogy eggyel többet kell klikkelnem azért, hogy elérjem a képet.

ada_lovelaces_197th_birthday-991005-hp[1].jpg

Senki sem gondolta volna 197 évvel ezelőtt, hogy Lord Byron egyetlen (törvényes) lánya ilyen hírnévre tesz szert. Arra még kevésbé gondoltak volna szülei, hogy az akkor még nem is létező "informatika" fogja őt magasra emelni.

Augusta Ada Byront édesanyja azért taníttatta matematikára és a többi természettudományokra, mert nem akarta, hogy lánya volt férjéhez hasonló őrült legyen (s ha nem így tesz, akkor talán irodalomórán jegyezzük meg a nevét).

De legalábbis az első nő, aki informatikával foglalkozott. Ő volt az első, akinek tudjuk a nevét, aki a geeklányok és női informatikusok számára ikonná vált. 197 éve született.

Kedden a Lenovo legújabb termékcsaládjának, a Convertibles hazai sajtóbejelentésén jártam. A soktagú családból jó párat megtapogathattunk. Volt itt többek közt Yoga 13, Twist, és érdekesség képpen meglátogatta a családot a Tablet 2 is. A Yoga volt a legmegnyerőbb a gépek közül, míg  a Tablet 2 sem volt egy csúnya példány.

yoga13_win8_screen.jpg

Nagy részük Windows 8 Pro-t futtat, és ahogy erről már pár héttel ezelőtt beszélgettünk egy BitCast epizódban, az új rendszerhez újítani kell a hardvereinken is. Van, aki érintésre gerjedő egeret szerez be, és van, aki érintőkijelzővel szerelt géppel újít. De ha már új gépet veszünk és egy nagy csomó pénzt rászánunk, az legyen minél több dologra alkalmas. Lássuk, milyen hajtogatható gépezetekkel igyekszik a Lenovo kielégíteni ezt az igényt!

Yoga 13

Az IdeaPad Yoga 13: Teljesen Egyedi Módon Válthatunk a Funkciók Között

Az IdeaPad Yoga forradalmi zsanérjai lehetővé teszik, hogy egyedülálló módon a gép 360 fokban kihajtható legyen, és egy egyszerű mozdulattal a laptop tabletté alakuljon át. A világ egyik legelső többfunkciós Ultrabookja, a Yoga 13 nagyfokú rugalmasságot enged a játék és a munka között, kompromisszumok nélkül. Az akár harmadik generációs Intel® Core™ i7 processzorral ellátott, Windows 8 operációs rendszerrel futó Yoga 13 laptop szintű teljesítményt nyújt; megállás nélkül bírja az egész napos munkát köszönhetően a szuper vékony,16,9 mm-es kivitelnek és a 8 órás akkumulátor üzemidőnek. A zsanér kihajtásával a Yoga 13 átalakul egy multimédiás tabletté, olyan gazdag audio vizuális funkciókkal, mint a Dolby® Home Theatre®. A képek, videók és weboldalak lenyűgöző képet mutatnak a 13,3 inches, nagyfelbontású IPS kijelzőn, ami világos hátteret és élénk színeket biztosít. A felhasználó kézmozdulatokkal is lapozhat a képek között a Motion Control technológia segítségével, vagy egyszerűen használhatja az érintőkijelzőt.

Szóval a képernyő akár 360 fokban is kiforgatható, emellett erős és vékony a gép. A szupervékonyság ugyan nem járul hozzá ahhoz, hogy a gép megállás nélkül bírja a munkát, de az ígért 8 órás üzemidő annál inkább. Az 1,54 kilós jószág hol ultrabookot játszik, hol pedig egy testesebb tabletet. Ugyanis ha hátrahajtod a kijelzőjét, akkor a billentyűzet és a tapipad kikapcsol, de a gép többi része ott marad. Ha ez nem jön be, akkor ott van a Lynx. Ott kitépheted a tablet részt a dokkolóból, így egy kecsesebb táblagépet kapva.

yoga13_palmrest.jpg

A Yoga borítása nekem még jobban bejött, mint a ThinkPad szériába tartozó Twist-é, ugyanis a fémes külső mellé belül bőrhatású, matt, szürke anyag társul, ami kellemes tapintású és elegáns megjelenésű. Remélhetőleg heteken belül a kezeim közé vehetek egy példányt és egy részletesebb tesztet írhatok róla.

Tablet 2

Az igazán megfogó név egy Windows 8 Pro alapú tabletet rejt, nagyfelbontású kijelzővel, beviteli tollal és kis tömeggel. Intel Atom processzor, 10.1" kijelző (1366x768 HD), 565 gramm, 10 órásnak ígért üzemidő. Mindezt teljes értékű Windows-zal, USB, Mini-HDMI portokkal és MicroSD bővíthetőséggel. Sőt, dokkoló billentyűzet is vásárolható hozzá. (No de akkor minek a Lynx?)

tablet2_stylus.jpgAmi szimpatikus volt nyomkodás közben az a winnyolc beépített billentyűzetes megoldása, illetve az, hogy a 10 colon elkerülhető az, hogy a bőr érintésétől meghülyüljön a képernyő, miközben tollal akarunk rajzolni. Ha a toll vége a kijelző pár centis közelében van, a tablet csak a tollra figyel, a támaszkodó kézre nem. (Persze ha egy kicsit jobban eltávolítod a tollat, a kezed olyan szépen bele tud rondítani mondjuk az éppen rajzolt művedbe, hogy azt öröm nézni.) Ugyan ez elvárható egy tollas jószágtól, de jól jöhet mondjuk annak, aki az úton szeretne megfotosoppolni egy képet.

Mennyi az annyi?

Ár és Elérhetőség

A Lenovo IdeaPad sorozatához tartozó Yoga 13 már elérhető a magyarországi viszonteladóknál, ajánlott induló ára bruttó 329 900 forint. Szintén elérhető a ThinkPad Twist is, ajánlott induló ára bruttó 299 900 forint. A 11 inches Yoga ajánlott kezdőára bruttó 259 900 forint, és december végén várható a hazai boltokba. Januárban érkezik a ThinkPad Tablet 2, amelynek 3G nélküli modelljei bruttó 179 900 forinttól, a 3G-vel rendelkező készülékek pedig bruttó 239 900 forinttól kaphatóak majd. Az IdeaPad Lynx magyarországi megjelenése 2013 első negyedévében várható.

Te mit gondolsz, megér ennyit egy olyan gép, ami ultrabook és tablet egyszerre?

A Twistről és a Lynxről, illetve  a Yoga 11-ről majd akkor, ha a kezeim között lesznek. Már csak idő kérdése.

Ide hirdetést tehetnénk, de nem teszünk, mert jófejek vagyunk.

rólunk

Mindenről írunk, amiben áram folyik.
Vagy nem.

Ötleted, véleményed van? Küldj nekünk emailben bármit! (Max. kidobjuk.)

bitbloghu@gmail.com

Jelen vagyunk Twitteren és Facebookon is. Ha kisebb hírekről, érdekességekről is szeretnél hallani, kövess minket ott is!

aktív bejegyzések

címkék

1020 (1) 18+ (1) 2012 (1) 3D (12) 3d (2) 4 (1) 610 (1) 820 (1) 920 (1) Ace (1) Ace 2 (1) Ace 3 (1) Ada (1) adakozás (1) adatforgalom (1) adathalász (1) adatvédelem (1) adwords (1) agyhullám (1) ajándék (1) akció (3) album (1) alkohol (1) állás (2) Amazon (3) Android (43) android (5) Anglia (1) angrybirds (3) Angry Birds (1) Anonymous (1) AOL (1) API (1) App (1) app (17) apple (3) Apple (30) apple tv (2) appstore (1) App Store (1) arany (1) ARM (1) arm (1) ASUS (2) Atari (2) atomkatasztrófa (1) autó (1) Avengers (1) baba (1) babakocsi (1) baby (1) baki (1) baktérium (1) bankkártya (1) Barabási Albert-László (1) Battlestar Galactica (1) bejelentés (2) betörő (1) bezár (1) bikini (1) billentyűzet (1) Bing (2) bitcast (47) biztonság (3) BlackBerry (1) Blackberry (1) blizarrd (1) Bluetooth (1) böngésző (1) bőr (1) Borat (1) börtön (1) box.net (1) bryce (1) Budapest (2) Call of duty (1) camera (3) capcha (1) CD (1) cenzúra (4) CES (1) chrome (1) cippo (1) cloud (2) Commodore (1) Convertibles (1) Core (1) crossplatform (1) csalás (1) csőd (1) Curiosity (1) Darpa (1) DataTraveler (1) daz (1) daz studio (1) Desire 500 (1) Desire C (1) Device Manager (1) diablo (1) diákigazolvány (1) diktálás (1) DNS (2) Doctor Who (1) domain (1) DOS (1) DreamWorks (1) Drone (2) Dropbox (4) DuoS (1) e-kormányzat (1) e-vizum (1) elektromos (1) elmélet (1) embedded (1) Enterprise (1) érintőképernyő (1) Észak-Korea (1) Észak Korea (1) EU (1) eureka (1) Európai Unio (1) exoskeleton (1) EyeTap (1) Facebook (13) facebook (1) fail (1) FBI (2) Feedly (1) fegyver (3) Fehér ház (1) fejlesztő (1) felbontás (1) felhő (1) fénykép (1) Fesztivál (1) Fiat (1) Firefox (1) Flickr (2) flipboard (1) földrengés (1) folyadékhűtés (1) fotó (3) foursquare (2) Foursquare (2) frissítés (1) Fukoshima (1) G2 (1) Galaxy (5) Galaxy Tab (1) game (1) gamer (1) gamers (1) games (1) Game of Thrones (1) Gear (1) geek (1) geekanya (1) geek chic (2) geogebra (1) Gépek lázadása (1) Glass (1) gmail (1) GoMiso (1) google (4) Google (45) Google+ (1) Google Books (1) Google Calendar (1) Google Drive (3) Google Fiber (1) Google Glass (2) Google Glasses (2) Google Maps (3) Google naptár (1) Google Play (1) Google Reader (18) google tv (2) görkorcsolya (1) görkori (1) GPS (3) gyerek (2) gyógyászat (1) gyorshír (1) hack (2) hajózás (1) Háj Fájv (1) HAL (1) halo (1) hálózat (1) hexagon (1) hiba (2) hitachi (1) hoax (1) hologram (1) Home (1) Horvátország (2) hotspot (1) HP (1) HTC (5) HTML5 (1) hurrikán (1) HyperX (1) ICS (1) IFTTT (1) iGO (1) IM (1) ingyen (7) ingyenes (1) injekciós tű (1) Instagram (6) instagram (3) Intel (2) intel (1) Intel NUC (1) interjú (1) internet (3) IO (2) ios (1) iOS (12) iPad (3) ipad (3) iPhone (4) iphone (2) iPod (1) Irán (1) írás (1) Iron Man (1) iskola (3) ISP (1) ISS (1) iTunes (1) itunes (1) ivókút (1) Jancsa János (1) japán (1) Japán (1) játék (10) játékosok (1) Java (2) jelszó (2) Joss Whedon (1) jurassic park (1) kamera (1) karácsony (2) káromkodás (1) katasztrófa (1) kategória (1) kávé (1) Kazahsztán (1) kép (1) képek (1) kézírás (1) kiállítás (1) Kickstart (1) Kickstarter (2) Kindle (2) kindle (1) Kingston (2) KitKat (1) Kit Kat (1) Kodak (1) közlekedés (1) közösségi média (1) kupon (1) kütyü (2) LAN-party (1) launcher (1) leap (1) Lego (1) Lenovo (1) Leonard Nimoy (1) lg (1) LG (4) Linus Torvalds (2) Linux (3) lippile (1) LittleBits (1) little printer (1) live (1) Locato (2) London 2012 (1) lopás (1) Louis Vuitton (1) Lovelace (1) Lumia (5) Madakaszkár (1) Magánszám (1) Magyarország (2) Maps (1) Mars (1) MasterCard (1) McAfee (1) McDonalds (1) Medal of Honor (1) Meebo (1) menü (1) mérnök (1) mib (1) Microsoft (14) microsoft (2) Miso (1) mmorpg (1) mobil (5) mobilinternet (3) mobiltárca (1) Mocrosoft (1) monitor (1) Motorola (1) mp3 (1) mp3 lejátszó (1) munka (3) MySpace (1) nanotechnológia (1) napszemüveg (1) NAS (1) NASA (3) nasa (1) National Geographics (1) Navy Seals (1) Németh Kriszta (1) netbook (1) Neus (1) New York (2) Nexus (7) Nexus 4 (1) Nexus 5 (2) Nexus 8 (1) NFC (3) Nokia (8) nook (1) notebook (2) Note 3 (1) NSA (1) Nvidia (2) nyár (1) nyaralás (4) NYPD (1) Office (1) Office 365 (1) okostelefon (3) oktatás (1) Olimpia (1) One (3) One S (1) One V (1) opensource (1) Open Hardware (1) Oracle (2) Oroszország (1) orvos (2) Oyster (1) PadFone (1) panasonic (1) Panasonic (1) paranoid (1) PC (1) person of interest (1) Phone (1) pishing (1) Pixel (1) podcast (8) Pollner (1) pornó (1) Portal (1) portal (1) posterous (1) POV (1) Prince of Persia (1) PRISM (1) programozó (1) protézis (1) QR (1) quadcopter (1) QuickOffice (1) R2D2 (1) RapidShare (1) Raspberry Pi (1) ray (1) RED (1) reklám (3) rémhír (1) rendőrség (1) retina (5) retro (2) RFID (2) rizsfőző (1) roaming (2) robot (3) rss (17) RSS (1) rss olvasó (17) S3 (1) S4 (1) sajtóbejelentés (3) sajtóközlemény (5) Samsung (14) samsung (1) San Francisco (1) scanner (1) SD kártya (1) sennheiser (1) Sensordrone (1) Series 9 (1) sim (1) siri (1) Siri (1) SketchUp (1) Skype (2) smartphone (2) smartwatch (1) Smithonian (1) social media (2) software (1) Sony (4) sony (1) Sony Ericsson (1) SSD (1) startup (1) starwars (1) Star Trek (7) Star Wars (1) Steam (2) steam (1) STEM (1) Steve Jobs (1) Steve Mann (1) Steve Wozniak (1) StreetView (2) Streisand (1) Surface (7) szabadalom (3) szex (1) Sziget (1) szolgáltató (1) szomszéd (1) T-Mobile (3) t-shirt (1) tablet (8) Tablet (1) támadás (1) tanulás (1) tárhely (1) tarifa (1) TBBT (1) TED (1) tegra3 (1) Tegra3 (1) TELE2 (1) telefon (7) Telekom (1) Telenor (2) térkép (3) Tesla (1) teszt (7) tipp (3) Titanic (1) töltő (1) top (1) Törökország (1) Toshiba (1) Transformer (1) Translate (1) Trimble (1) tudomány (2) twitter (5) Twitter (10) tycoon (1) új (1) Ukky (1) ultrabook (2) űrkutatás (1) USB (3) USB3 (1) utazás (1) üvegszál (1) Valve (3) vásárlás (2) Vatikán (1) vélemény (1) verseny (1) vicc (2) videó (2) vietnam (1) Viper (1) vírusírtó (1) víz (2) Vodafone (2) VW (1) Wallet (1) webcam (1) WhatsApp (1) Wi-Drive (1) wifi (2) William Shatner (1) Wil Wheaton (1) winamp (1) Windows (4) Windows 8 (2) windows phone (3) Windows Phone (1) WWDC (1) xbox (2) Yahoo (1) Youtube (3) zene (1) Zuckerberg (3)
süti beállítások módosítása